Regulamin konkursu - oznaczenia na Instagramie i Facebook

§1
POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Konkurs Czerwiec”.
2. Organizatorami Konkursu jest:
LUKRENCJA Justyna Małyszek ul. Kościuszki 91A 23-400 Biłgoraj NIP 918-212-84-13 Kontakt telefoniczny 726-482-512 Email:kontakt@lukrencja.pl
3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na profilu Instagram Lukrencja Kids pod nazwą „@lukrencja.kids” w dniach od 01.06.2022 do 30.06.2022 (do godziny 23:59).


§2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE


1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego
b) nie jest pracownikiem Lukrencja Kids,
c) posiada publiczny zarejestrowany profil w serwisie Instagram
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1.


§3
NAGRODY


1. Nagrodą jest ufundowana przez firmę Lukrencja.
2. Zdobywcą nagród w Konkursie jest jedna osoba.
3. Zdobywcą nagród z pkt.2, będzie osoba wybrana przez Lukrencja, która w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu @lukrencja.kids wypełni zadanie konkursowe :
a) Doda zdjęcia w produkcie marki Lukrencja
b) Oznaczy profil @lukrencja.kids na zdjęciu
c) Doda #lukrencja #lukrencjaczerwiec
4. Zdobywca otrzyma nagrodę opisaną w §3 pkt 1.
5. W przypadku, gdy niemożliwy jest odbiór osobisty koszty wysyłki pokrywa zwycięzca.
6. Zwycięzca nagród zostanie powiadomiony o wygranej poprzez serwis Instagram w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu na profilu Instagram @lukrencja.kids.
7. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Zdobywca powinien odpowiedzieć w wiadomości na profilu @lukrencja.kids w
terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.
8. Za przekazanie nagród zwycięzcy odpowiedzialny będzie pracownik Lukrencja.
9. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Instagram (Facebook Ireland Limited) z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Lukrencja.
10. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Instagram (Facebook Ireland Ltd.), ani z nim związany.


§4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU


1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatorów. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.


§5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE


1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania pod postem konkursowym na profilu Instagram Lukrencja.

Sklep Internetowy z odzieżą dziecięcą

Lukrencja to producent odzieży dziecięcej, który na pierwszym miejscu stawia wszelkie potrzeby maluchów. Zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem ubranek od podstaw, dzięki czemu są one unikalne, a dzieci czują się komfortowo. Hurtownia odzieży dziecięcej posiada wśród asortymentu produkty zarówno na lato, jak i na zimę – w tym również kurteczki dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Asortyment nie ogranicza się jednak tylko do dziecięcej garderoby – często pojawiają się także serie ubrań przeznaczone dla córki i matki, co pozwala im wyglądać niemalże identycznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu Lukrencja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl