Zwroty i reklamacje

ZWROTY/ ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Zwrotu bez podania przyczyny możesz dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.  Oświadczenie o swojej decyzji możesz przekazać nam w sposób elektroniczny na adres e-mail kontakt@lukrencja.pl lub przesyłając je za pośrednictwem poczty na adres LUKRENCJA Justyna Małyszek ul. Kościuszki 91A 23-400 Biłgoraj, tel. 726-482-512.

Następnie zakapuj przesyłkę w sposób staranny, tak by nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Do zwracanej przesyłki możesz dołączyć  formularz zwrotu i dowód zakupu (paragon) – które ułatwią i przyspieszą procedurę zwrotu. 

Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący. Pamiętaj, że nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, do paczkomatu lub punktu odbioru. 

Teraz gotową przesyłkę możesz odesłać do nas za pomocą wygodnych zwrotów. To naprawdę proste i szybkie.

 

Gotową przesyłkę możesz również odesłać samodzielnie na nasz adres: LUKRENCJA Justyna Małyszek ul. Kościuszki 91A 23-400 Biłgoraj.

Pieniądze zostaną Ci zwrócone niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwrotu.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

WYMIANA:

Procedura wymiany w naszym sklepie internetowym odbywa się na zasadzie zwrotu wybranych artykułów przy jednoczesnym złożeniu i opłaceniu nowego zamówienia. Procedura zwrotu będzie przebiegać w standardowy sposób, a nowe zamówienie będzie realizowane zgodnie ze standardami sklepu natychmiast po opłaceniu. 

 

REKLAMACJA:

Sprzedawca jest odpowiedzialny przed konsumentem za brak zgodności towaru z umową sprzedaży. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Jeśli chcesz zareklamować towar w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić za pomocą poczty elektronicznej kontakt@lukrencja.pl lub pisemnie za pomocą poczty na adres LUKRENCJA Justyna Małyszek ul. Kościuszki 91A 23-400 Biłgoraj, tel. 726-482-512. Twoje żądanie może obejmować naprawę lub wymianę towaru. Następnie musisz udostępnić nam towar podlegający naprawie lub wymianie. Sprzedawca odbiera od konsumenta towar na swój koszt.

Jeżeli towar jest niezgodny z umową, możesz złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, gdy:

  1. sprzedawca odmówił doprowadzenia towaru do zgodności z umową,
  2. sprzedawca nie doprowadził towaru do zgodności z umową,
  3. brak zgodności towaru z umową występuje nadal, mimo że sprzedawca próbował doprowadzić towar do zgodności z umową,
  4. brak zgodności towaru z umową jest na tyle istotny, że uzasadnia obniżenie ceny albo odstąpienie od umowy bez uprzedniego skorzystania z naprawy lub wymiany,
  5. z oświadczenia sprzedawcy lub okoliczności wyraźnie wynika, że nie doprowadzi on towaru do zgodności z umową w rozsądnym czasie lub bez nadmiernych niedogodności dla konsumenta.

Po więcej informacji dotyczących reklamacji zajrzyj do naszego regulaminu.

Sklep Internetowy z odzieżą dziecięcą

Lukrencja to producent odzieży dziecięcej, który na pierwszym miejscu stawia wszelkie potrzeby maluchów. Zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem ubranek od podstaw, dzięki czemu są one unikalne, a dzieci czują się komfortowo. Hurtownia odzieży dziecięcej posiada wśród asortymentu produkty zarówno na lato, jak i na zimę – w tym również kurteczki dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Asortyment nie ogranicza się jednak tylko do dziecięcej garderoby – często pojawiają się także serie ubrań przeznaczone dla córki i matki, co pozwala im wyglądać niemalże identycznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu Lukrencja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl